Pouzdro v Kauflandu
V novém letáku supermarketu Kaufland, který je platný od 18. do 24. srpna, jsou vidět už i školní potřeby. A je tam i pouzdro s motivem H2O. Pravděpodobně tam bude i víc věcí s tímto motivem (a to nejen v Kauflandu). Leták jsem naskenovala a nahrála sem (galerie stále nefunguje).

imagebam.com
Komentáře / posted by TERka
Ze stránky ZDF

Rozvrh hodin a jmenovky ze stránky kanálu ZDF tivi. Je to sice v němčině, ale v nějakém grafickém programu se to dá snadno přepsat.

Komentáře / posted by TERka
Věci z nové kolekce

Dneska jsem byla nakupovat a viděla jsem tam spoustu věcí z nové kolekce H2O, tak jsem si něco musela koupit. Koupila jsem si vytrhávací sešit a rozvrh hodin. Pokud byste si chtěli ten rozvrh hodin vytisknout, napište mi na h2ojustaddwater.xf@email.cz a já vám to pošlu bez tagu (nápisu mé stránky).

Komentáře / posted by TERka
Školní box v Globusu

Dneska jsem se dívala do letáků a viděla jsem, že v reklamním letáku obchodu Globus mají i školní box s H2O. Je to ta nová kolekce, už jsem pár věcí v obchodech viděla, třeba kufřík.. Tady je ten obrázek (slibovaná lepší verze):

Komentáře / posted by TERka
Oficiální stránka TWTWB

www.twtwb.com


A ještě jedna fotka z filmu, kterou jsem tu nedala:
Komentáře / posted by TERka
Školní potřeby s motivem H2O

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!
Komentáře / posted by TERka
Program H2O-Widget ze stránky ZDF tivi

Na německé stránce ZDF tivi si nově můžete stáhnout program H2O-Widget. Díky tomuto programu můžete hrát různé hry, sledovat nejnovější videa, fotky a novinky, které se na stránce ZDF objeví (samozřejmě v němčině). Program si můžete stáhnout TADY - klikněte na Jetzt installieren. K nainstalování tohoto programu si musíte naistalovat program Adobe AIR (pokud ho nemáte, před instalaci programu H2O-Widget se vám ukáže odkaz a hned si ho můžete stáhnout)

Posted by TERka
Batohy, pouzda.. s motivem H2O

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Posted by TERka
Rozvrh hodin a další informace

Dneska jsem byla nakupovat a viděla jsem tam rozvrh hodin H2O, tak jsem si ho koupila. Také jsem tam viděla hodiny, díky kterým se školáci učí časy a předevčírem jsem byla v papírnictví a viděla jsem tam památník..Je to super! Doufám, že i ta nová kolekce (viz předchozí článek) se za chvíli dostane do obchodů. Jinak v neděli 9.5. bude mít web 2. narozeniny! Teda tento web ne, ale přesně 9.5. 2008 vznikl web www.serial-h2o.sblog.cz, ale ten se přesunul sem, takže to budou už 2 roky co píšu informace o seriálu H2O. V neděli tu možná bude nějaká narozeninová bleskovka. Jinak tady jsem naskenovala ten rozvrh, pokud chcete můžete si ho vytisknout a použít (o letních prázdninách tu možná dám nějakou soutěž i o tento rozvrh):

Posted by TERka
Nová kolekce výrobků H2O

Dívala jsem se na stránku jednoho online papírnictví a tam připravují novou kolekci H2O. Ani v obchodech jsem zatím tuto kolekci neviděla, tak doufám, že tam se to taky objeví.. :) Stránka je TADY.

Obrázky z připravující kolekce:


Posted by TERka
Program Disney Channel

Posted by TERka
Oficiální stránky Cleo Massey

Byly založeny nové oficiální stránky Cleo Massey www.cleomassey.com.
Zatím tam toho moc není, můžete tam vidět nové photoshooty Cleo, ale snad tam toho brzy bude více.

Posted by TERka
Starší články >