Trailer k Bait 3D
Phoebe na svůj Twitter napsala: ,,Bum! Oficiální trailer k romantické komedii, kterou jsem točila v Austrálii''. To, že je to romantická komedie myslela Phoebe ironicky, protože se jedná o film Bait (v překladu Návnada) a bude ve 3D. Tento film vypráví o útoku tygřích žraloků po zásahu tsunami - bude to tedy něco mezi thrillerem a hororem. Mimo Phoebe tam také bude hrát i Cariba. V Austrálii bude premiéra tohoto filmu 10. května, a před chvíli jsem se dívala na stránku tohoto filmu na Facebooku, a tam je napsáno, že ho budeme moct vidět i v českých kinech v roce 2012! Už se těším. Tady je ten trailer (Phoebe i Cariba jsou vidět až ke konci):

Komentáře / posted by TERka
Video z BAFTA Party
Z BAFTA Los Angeles 18th Annual Awards Season Tea Party byly zveřejněny nejen fotky, ale i video z červeného koberce, na kterém je Claire. Bohužel je otagované.

Photobucket
Komentáře / posted by TERka
Phoebe v klipu Don't Let Go
A je to tady! Nový klip Milese Fishera na píseň Don't Let Go byl uveřejněn. Vedle něj si v klipu zahrála, jak už jsem psala, i Phoebe, a moc jí to sluší. Kliknutím na obrázek se sami můžete podívat.

Photobucket
Komentáře / posted by TERka
Phoebe v klipu-ukázka
Phoebe se objeví v hudebním klipu zpěváka a herce Milese Fishera na píseň Don't Let Go. Zatím se objevila krátká ukázka, ale Phoebe to tam moc sluší. Doufejme, že se celý klip objeví co nejdřív.

Komentáře / posted by TERka
Phoebe pro premiéře Rozbřesku
Pod tímto textem můžete vidět video, kde Phoebe odjíždí z After party premiéry Breaking Dawn: Part 1, a podepisuje se svým fanouškům.

Komentáře / posted by TERka
Phoebe na premiéře Breaking Dawn
Phoebe se zúčastnila světové premiéry filmu Twillight ságy: Rozbřesk 1.část. Premiéra se odehrávala včera, 14. listopadu 2011 v Nokia Theatre L.A., v Kalifornii. Poslední fotka je v HQ.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dokonce se objevilo i jedno video jenom s Phoebe:

Komentáře / posted by TERka
Premiéra filmu Válka bohů
Claire se spolu s kolegy z Upířích deníků zúčastnila premiéry filmu Válka bohů (Immortals) v Los Angeles. Premiéra probíhala v Nokia Theatre včera (7. 11.) večer. Film je ve 3D, a proto můžeme vidět na fotkách z Twitteru Claire v brýlích.

Twitter fotky:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotky na červeném koberci:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Video z červeného koberce:
Komentáře / posted by TERka
Halloweenské video
Herci z The Secret Circle natočili video, ve kterém zvou diváky na sledování Halloweenského dílu tohoto seriálu. Je tam také speciální Halloweenská zpráva, video si rozhodně pusťte! Spočítáte všechny dýně?

Komentáře / posted by TERka
Video + fotky s Brittany
V červenci jsem tady psala informace o tom, že se Brittany zúčastní cyklistického závodu v Thajsku, který má za úkol přispět 10.000$ sirotčinci. Před měsícem na svůj Youtube kanál přidala už druhé video, ve kterém mluví o této akci. Děkuje všem, kteří přispěli, a bude ráda, když lidé přispějí, třeba i jedním dolarem. Také tam mluví o tom, že chtěla trénovat, jezdit na kole, ale bylo špatné počasí, takže cvičila v tělocvičně. Na konci vide můžete vidět kontaktní adresy, včetně Facebooku, na který přidala fotky.imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Komentáře / posted by TERka
Preview k The Vampire Diaries
Nedávno jsem tady zveřejnila zprávu o tom, že si Claire zahraje menší roli v seriálu The Vampire Crownies. Konečně se objevilo preview video, konkrétně z třetího dílu 3. série.

Komentáře / posted by TERka
Videa z různých pořadů
Přidávám ještě videa ze dvou pořadů, kde byli vyzpovídáni Phoebe Tonkin s kolegou ze Secret Circle Thomasem Dekkerem.

Young Hollywood


Cambio


Také pro Cambio - tam Phoebe a Thomasovi dávali otázky z různých čarodějnických filmů a seriálů (Phoebe vyhrála :D)
Komentáře / posted by TERka
Teen Vogue
Na webové stránce časopisu Teen Vogue se objevily 2 fotky z photoshootu Phoebe. Také se tam objevil malý článek, který můžete vidět níže. Originální článek v angličtině najdete TADY. Tyto fotky budou v čísle Říjen 2011, fotografem byl Daniel Jackson. Článek dělala Danielle Nussbaum.

imagebam.com imagebam.com

Můj překlad:
Není snadné být podlá. Zvlášť když, stejně jako Phoebe, strávíte 3 roky hraním plaché mořské panny (v H2O: Stačí přidat vodu v rodné Austrálii). Ale v The Secret Circle kanálu CW se zapálí do tak ledové čarodějky Faye, že by ji i Regina George (z Mean Girls - moje poznámka) obdivovala. ,,Ve škole byly holky, podle kterých jsem se vytvářela,'' říká se smíchem. ,,Nejste si jistá, jestli vás mají rády nebo se vám snaží ukrást kluka.'' Dvaadvacetiletá Phoebe říká, že touží být jako televizní hvězda nominovaná na Oskara Michelle Williams, která mimochodem také hrála v seriálu napsaném Kevinem Williamsonem - Dawsonův svět. Phoebe je tedy na dobré cestě: už teď jsme očarováni.

A ještě video z focení:
Komentáře / posted by TERka
Videa z Crownies
Přináším vám nová videa týkající se Crownies. První je promo video se všemi hlavními herci z tohoto seriálu. Na druhém videu je Indiana alias Tatum Novak s hercem Toddem Lasancem, kde mluví o tomto seriálu.Komentáře / posted by TERka
Video s Phoebe
Kanál CW, na kterém se bude vysílat The Secret Circle zveřejnil video, na kterém Phoebe mluví o své postavě Faye. Ve videu jsou také některé scény s Phoebe. Premiéra tohoto seriálu bude už za necelý měsíc!

Komentáře / posted by TERka
Videa z Comic-Conu

Na Youtube se objevilo několik videí z Comic-Conu v San Diegu. S Phoebe bylo uděláno několik rozhovorů, kde mluvila o seriálu The Secret Circle.

První video je z Q&A (Question & Answers). Phoebe tam mluví o tom, že nejdříve hrála mořskou pannu a potom čarodějku, a poté odpovídala na otázku o tom, že je jedinou zlou čarodějkou v seriálu.


Další rozhovory:


V tomto rozhovoru Phoebe mluví o The Secret Circle, své roli, o ostatních hercích ze seriálu apod.


Video ze stránky ThinkHero.
Posted by TERka
Rozhovor s Indianou

Při focení photoshootu pro The Daily Telegraph byl s Indianou udělán rozhovor. V tomto interview Indiana odpovídá na otázky, které se týkají její nové roli v seriálu Crownies, ale také celkově hraní a její první herecké role.

Komentáře / posted by TERka
Video s Brittany

Brittany Byrnes na svůj Youtube kanál přidala video. Mluví tam o tom, že se v lednu 2012 účastí osmidenního maratonu na kolech, který bude mít 800 km a bude se konat v Thajsku. Účelem tohoto maratonu je vydělat 10,000 dolarů na pomoc sirotčinci. Všichni jezdci, kteří se tohoto projektu zúčastní si všechny náklady na cestu do Thajska hradí sami. Tímto videem Brittany prosí o jakkékoli peněžní dary, které jdou přímo dětem. Každý cent pomůže. Více informací o tomto projektu je TADY.Na svůj Facebook také přidala novou fotku:
Komentáře / posted by TERka
Reklama na Coca Colu Zero

Toto není úplně novinka - Cariba před čtyřmi lety natočila reklamu Happy Mouth na nápoj Coca Colu Zero. Video se můžete prohlédnout kliknutím na obrázek.

Komentáře / posted by TERka
Crownies - video

Nedávno jsem sem přidala trailer k novému seriálu Crownies, a teď přidávám video, které popisuje postavu Tatum Novak, kterou ztvárňuje Indiana.
Komentáře / posted by TERka
Starší články >